Hejka nazywam sie kasia moj nic na Stardoll to tosiauniaaa.
Tak wygląda moja medoll (zdjecie wyzej) chciala bym zmienic jej wyglad.
Napiszcie co sie wam w tym wygladzie nie podoba a postaram sie to zmienic!!!
Te kolczyki i włosy mi sie za bardzo nie podobają.Bez urazy :)
spoko proszac o pomoc liczylam sie z tym ze takie komentarze moga byc:) jak uzbieram wiecej opinii zmienie wyglad i zobaczymy co powiedza:)
Te kolczyki i włosy mi sie za bardzo nie podobają.Bez urazy :)
OdpowiedzUsuńspoko proszac o pomoc liczylam sie z tym ze takie komentarze moga byc:) jak uzbieram wiecej opinii zmienie wyglad i zobaczymy co powiedza:)
OdpowiedzUsuń