poniedziałek, 19 stycznia 2009

Hejka


Hejka nazywam sie kasia moj nic na Stardoll to tosiauniaaa.

Tak wygląda moja medoll (zdjecie wyzej) chciala bym zmienic jej wyglad.

Napiszcie co sie wam w tym wygladzie nie podoba a postaram sie to zmienic!!!

2 komentarze:

  1. Te kolczyki i włosy mi sie za bardzo nie podobają.Bez urazy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. spoko proszac o pomoc liczylam sie z tym ze takie komentarze moga byc:) jak uzbieram wiecej opinii zmienie wyglad i zobaczymy co powiedza:)

    OdpowiedzUsuń