piątek, 29 stycznia 2010

Prezent od admina














Ostatnio dostaliśmy od admina klatke i niebieskiego ptaszka...

4 komentarze:

  1. Ja nie dostałam :(

    OdpowiedzUsuń
  2. OsTaTNio to ja dostałam buty od admina takie zajebistee ;*:)

    OdpowiedzUsuń
  3. a ja nie dostalam tego ptaszka ani klatki

    OdpowiedzUsuń
  4. ja dostałam sukienkę od admina i buty do niej

    OdpowiedzUsuń