Ja nie dostałam :(
OsTaTNio to ja dostałam buty od admina takie zajebistee ;*:)
a ja nie dostalam tego ptaszka ani klatki
ja dostałam sukienkę od admina i buty do niej
Ja nie dostałam :(
OdpowiedzUsuńOsTaTNio to ja dostałam buty od admina takie zajebistee ;*:)
OdpowiedzUsuńa ja nie dostalam tego ptaszka ani klatki
OdpowiedzUsuńja dostałam sukienkę od admina i buty do niej
OdpowiedzUsuń